
Перукарська мийка для салону краси Valenciа Lux
- Під замовлення
- Код: Valencia_А_Люкс
Відправка з 05 травня 202626 151 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Перукарська мийка для салону краси Valencia Lux
Перукарська мийка Валенсія Люкс це якість і шарм в одному. Мийка виготовлена з якісного матеріалу шкірозамінника, колір якого можна вибрати, під ваш смак і стиль салону.
Відмінністю даної моделі є виконання декоративної прошивки, яка створює елегантний образ.
Крісло досить зручно, широка і м'яка спинка, комфортні підлокітники.
Вибрати Зразки оббивок - натисніть тут
Мийка перукарня укомплектована керамікою і набором сантехніки.


За Вашим бажанням, можна вибрати кераміку іншого виробника (додатково оплачується):
Варіанти кераміки і сантехніки з доплатою
- Кераміка Нью-Йорк ( в чорному або білому кольорі)
- Кераміка Ніагара (в чорному або білому кольорі)
- Кераміка Космо (в чорному або білому кольорі)
- змішувач Італія
У разі відсутності готового виробу на складі - Перукарська мийка виготовляється під замовлення до 14 днів.
Гарантія на товар-12 місяців, післягарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frizel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Змішувач, Комплектація підлокітниками, Ручний душ |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина), Крісло |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Довжина перукарні мийки | 115 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 26 151 ₴






