Відгуки про компанію Інтернет-магазин "М-Бьюті"
- Аліна Б.
Отримала швидко ,товар якісний ,все в комплекті ,легко зібрали ,стільчик дуже зручний ,все відповідає опису ,я дуже задоволена ,дякую
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення! Щиро вдячні за Вашу довіру та теплі слова. Будь ласка, звертайтесь до нас знову!
- Коментар продавця
- Игорь Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та високу оцінку нашої роботи!
- Коментар продавця
- Тетяна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!
- Коментар продавця
- Людмила А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісне обслуговування! Гарно проінформували щодо усіх запитань! Швидка відправка! До магазину питань немає. Стосовно якості товару від виробника , тут уже висновки зроблю після часу експлуатації.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! 💛 Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням.
Сподіваємось, що електричне крісло для педикюру повністю виправдає Ваші очікування і в процесі використання. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання — завжди раді допомогти!
Будемо раді новим замовленням!
- Коментар продавця
- Владислав З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук!
- Коментар продавця
- Ганна М.
- Коментар продавця
Дякуємо зазамовлення та високу оцінку!!! Будемо раді бачити Вас знову!
- Коментар продавця
- Лариса К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та високу оцінку нашої роботи!
- Коментар продавця
- Леся Г.
Все добре,а от наступна покупка дуже довго чомусь вже 5 днів як оплачена
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та залишений відгук.
- Коментар продавця
- Вікторія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гель гарний, але чомусь я його отримала відкритим 🤷♀️
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Ми зв’язувалися з Вами і раді, що сам гель був повний та неушкоджений всередині.
Ймовірно, захисна фольга могла бути пошкоджена під час транспортування. У таких випадках рекомендуємо одразу робити фото — ми обов’язково замінимо товар.
Зі свого боку ми вже нарахували для Вас знижку 5% на наступне замовлення як невелику компенсацію. Будемо раді бачити Вас знову
- Коментар продавця
- Олександра Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вдячні Вам за замовлення та високу оцінку нашої роботи!
- Коментар продавця
