
Стілець косметолога зі спинкою стільці майстра манікюру крісло для манікюру модель 851 А
- Немає в наявності
- Код: 206055/1
3 500 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець косметолога зі спинкою стільці майстра манікюру крісло для манікюру модель 851 А
- пневматичний підйомник;
- регульована висота стільця: 36 - 50 см від підлоги до основи сидіння;
- розмір сидіння: 40х45 см;
- підставка для ніг;
- поліуретанові колеса
- покриття з шкірозамінника високої якості;
- основа — хром;
- зручна увігнута спинка;
- зручне увігнуте сидіння;
Колір: білий, бежевий, чорний
Упаковка: 51х46х45 см
Вага нетто: 8,10 кг
Вага брутто: 9,00 кг
Гарантія - 12 місяців на газліфт і фабричні дефекти і не поширюється на пошкодження, викликані експлуатацією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B&S |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 360 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина сидіння | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Колір оббивки | Білий |
- Ціна: 3 500 ₴

