
Кушетка педикюрная крісло-кушетка для педикюру для салону краси крісло 2 в 1 модель 240
- Готово до відправки
- Код: CH-240 -206011
13 900 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Кушетка педикюрная крісло-кушетка для педикюру для салону краси крісло 2 в 1 модель 240
Кушетка косметологічна стаціонарна 240 - призначена для проведення педикюру і різних косметологічних процедур в салонах краси, косметологічних кабінетах, косметологічних салонах, СПА-центрах і т.д.
Трисекційна педикюрна кушетка модель 240 з розділеною ножною частиною і фіксованою висотою. Може використовуватися як педикюрне крісло, а також для проведення естетичних процедур. Розкладається до горизонтального стану і складається у вигляді крісла.
В асортименті є декілька варіантів кольору оббивки: білий, бежевий, чорний.
Педикюрне крісло-кушетка – універсальний варіант для будь-якого кабінету краси. Завдяки своїм конструкційним особливостям крісло-кушетка може використовуватися для різних цілей у салоні.
Це може бути зручне крісло для клієнта в косметологічному кабінеті або комфортна кушетка для масажу, а також за рахунок роздвоєної ножної частини, як функціональна педикюрна кушетка.
Кушетка педикюрна модель 240 є фаворитом серед інших варіантів косметологічних меблів. В першу чергу за рахунок компактності, функціональності та акуратного дизайну.
Крісло трисекційне з подушкою-підголовником та підлокітниками. Підлокітники у цієї моделі знімні. Висота кушетки фіксована – 72 см від підлоги.
База крісла металева - стійка та надійна.Верхня частина крісла з отвором для обличчя
Ця секція регулюється механічно та може бути зафіксована під будь-яким кутом від 0 до 90 градусів.Середня частина також регульована, за допомогою поворотного важеля можна підняти та нахилити сидіння назад під кутом до 20 градусів.
Ніжна частина кушетки розділена на дві незалежні секції, що дозволяє проводити процедуру педикюру з максимальним комфортом для клієнта та майстра. Крім того, кожна секція ножа доповнена подушкою для стоп, які також регулюються і при необхідності можна подовжити секцію.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип кушетки: | Педикюрне крісло-кушетка |
| Висота см: | 72, фіксована |
| Регулювання спинки: | Механічне |
| Регулювання частини для ніг: | Механічне |
| Кут підйому спинки: | 0-90о |
| Кут підйому частини для ніг: | 45-0о |
| Кут нахилу кушетки: | + |
| Регулювання нахилу кушетки: | Механічне |
| Основа: | Метал, на ніжках пластикові заглушки, що пом'якшують переміщення кушетки. |
| Максимальна нагрузка, кг: | 200 |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | ПВХ, вінілшкіра |
| Наповнювач: | Пенополіуретан |
| Колір: | |
| Отвір для обличчя: | + |
| Підголівник: | З'ємний |
| Підлокітники: | З'ємний |
| Висувні подушки для ступні: | + |
ВАГОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нето, кг | 39 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 200х66х72 |
| Вага бруто, кг | 43,2 |
| Розмір упаковки (ДхШхВ), см | 183х63х75 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць: | 1 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 136х33х74 |
| Вага бруто, кг | 43,2 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на фабричні дефекти. На пошкодження, що з'явилися у процесі експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.
Гарантія 12 місяців.
Країна виробник Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні, регульовані |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Довжина крісла | 2000 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Вага | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Бежевий |
- Ціна: 13 900 ₴




