
влевовправо
Візок косметологічна столик інструментальний для стоматолога візки косметологічні мод-107
- Немає в наявності
- Код: 225022_207_225025
5 250 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічна столик інструментальний для стоматолога візки косметологічні мод-107 (207)
Візок відкритого типу з металевими поличками - відмінний варіант для кабінету косметолога, салону краси, студії манікюру, педикюру, перукарських послуг, стоматологічного кабінету або іншого медичного закладу.
Стійка візок відмінно підійде під будь-який дизайн кабінету і послужить функціональним помічником для зберігання аксесуарів, апаратів або інших предметів.
-
металевий профіль, біла порошкова покраска
-
3 полиці з металу
Розміри візка: 54х41х80(h) см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 12 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
- Ціна: 5 250 ₴




