
влевовправо
Косметологічний візок, столик під апарати BS-016 на 3 полки, ДСП, біла
- Немає в наявності
- Код: 250002
5 250 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна візок, столик під апарати BS-016 на 3 полки, ДСП, біла
- металевий профіль, біла фарбування 3 полиці, ДСП
- товщина ДСП поличок 10 мм
- можливість кріплення лампи-лупи на струбцині
- спеціальні отвори для кріплення лампи-лупи
Розміри: 70х40х93(h) см
Упаковка:
- полички: 67х42х7(h) см
- металеве підставу: 96х43х7(h) см
Вага брутто: 15,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 250 ₴


