
влевовправо
Косметологічний столик, візок для салону краси BS-004 на 3 полки, ДСП, біла
- Немає в наявності
- Код: 250004
4 550 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний столик, візок для салону краси BS-004 на 3 полиці, ДСП, біла
Характеристика:
- металевий профіль, біла фарба;
- 3 полиці ДСП;
- розмір полички: 50х40;
- відстань між поличками 30см;
- відстань від підлоги до нижньої полиці 11,5см;
- товщина ДСП 10мм;
- спеціальні отвори для кріплення лампи.
Розміри: 55х40х93 (h)см;
Упаковка:
- основа 95х43х6.5(h) см;
- полички 53х43х7.5(h) см;
Вага -13кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | ДСП покрита фарбою |
- Ціна: 4 550 ₴





