
Візок для косметолога косметична візок Помічник косметологічний для апаратів косметолога ASN
- Немає в наявності
- Код: MT-0002
6 784 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Візок для косметолога косметична візок Помічник косметологічний для апаратів косметолога ASN
Косметологічна візок з поличками сучасного дизайну.
Для зручності пересування оснащена коліщатками.
Візок ASN.
- Матеріал стійки – алюміній анодований;
- стільниця – МДФ;
- облицювання – полістирол (пластик);
- полиця – акрил.
Підходить під лазер для видалення судин DLS-980, апарат вакуумно-роликового терапії V-02, апарат радиоволннового ліфтингу PX-3000, багатофункціональні комбайни Е-3, Е-4, Е-5, N-02, N 03, N-04, N-05, А-02, А-03, S-02, S-03, апарат пресотерапії PR-701.
Кольори: білий.
|
Матеріал стійки |
алюміній анодований |
|
Стільниця |
МДФ |
|
Облицювання |
полістирол (пластик) |
|
Полка |
акрил |
|
Колір |
білий |
|
Габарити (Ш * Г * В) |
400 * 300 * 740 мм |
Більш детальну інформацію про даний товар ви можете дізнатися зателефонувавши по телефоні вказаними на сайті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alvi-Prague |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 6 784 ₴


