
Стілець для майстра манікюру стільчик для косметолога зі спинкою поворотний стілець для стоматолога на коліщатках 124
- Немає в наявності
- Код: 258020/1 white
2 990 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Стілець для майстра манікюру стільчик для косметолога зі спинкою поворотний стілець для стоматолога на коліщатках 124
Завдяки своєму оригінальному дизайну стільчик майстра 124 стане вдалим доповненням до будь-якого сучасного салону краси.
Стілець для майстра мод.124 білого кольору з регулюванням висоти та підставкою для стоп. Сидіння круглої форми, спинка біля стільця компактна зі зручною підтримкою поперекового відділу.
В асортименті є кілька варіантів кольору: білий, бежевий, чорний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип стільчика: | Стільчик для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 47-62* |
| Кількість регулюючих механізмів: | 1 |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах з підставкою для стоп |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | |
| Колір: | Білий |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стільчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 350 мм |
| Глибина сидіння | 350 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 470 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 620 мм |
- Ціна: 2 990 ₴





