Новинка

влевовправо
Візок перукарський чорний тролет на колесах помічник перукаря 5 лотків + полиця +чаша для фарби ST008
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: B12-ST008
2 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок перукарський чорний тролет на колесах помічник перукаря 5 лотків + полиця +чаша для фарби ST008
Невеликий перукарський візок із чорного пластику має 5 полиць-лотків і 1 рівну поверхню. У комплекті постачається мисочка для фарби.
Перукарський візок B12-ST008 стійка, компактна та недорога.
Характеристики:
• Економічний клас.
• Матеріал виготовлення — пластик чорного кольору
• З 5 ящиками + 1 лоток + 1 миска
• Розміри виробу: 48x30x81см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 1 шт. |
| Полиця-лоток | 5 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 100 ₴





