
Дозатор рідкого мила сенсорний Rixo Maggio SA018W
- В наявності
- Код: SA018W
1 991 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор рідкого мила сенсорний Rixo Maggio SA018W
Автоматичний сенсорний дозатор рідкого мила Rixo Maggio SA018W призначений для туалетних кімнат із середньою та високою прохідністю.
Видача мила відбувається під час спрацьовування сенсорного датчика.
Працює від батарейок (4 шт.) або мережного адаптера AC/DC.
Виготовлений із удароміцного пластику АВS. Звукова індикація видачі рідкого мила.
Оглядове вікно у вигляді краплі дозволяє контролювати рівень рідкого мила у дозаторі.
Надійна система подачі рідкого мила виключає перебіг дозатора.
Закривається на ключ, що запобігає потраплянню сторонніх предметів у ємність.
Можливість заміни дозувального клапана.
Знімний резервуар для рідкого мила робить обслуговування дозатора простим та зручним.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об'єм | 1000 мл |
| Призначення | Дозатор антисептика |
| Тип дозатора | Сенсорний, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вигляд кріплення | Настінне |
| Живлення | Стандартна мережа 220В 220В (AC/DC адаптер), 4 батарейки типу С |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 280х135х130 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 285х145х135 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,00 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 1,1 кг |
| Кількість упаковок у ящику, шт. | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Живлення | Стандартна мережа 220 В (AC/DC адаптер), 4 батарейки типу С |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 24 |
| Колекція | Maggio |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 1.1 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Сенсорний, наливна |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Глянець |
- Ціна: 1 991 ₴






