
Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S068W
- В наявності
- Код: S068W
832 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S068W
Дозатор для рідкого мила Rixo Maggio S068W виготовлений для громадських санвузлів, а також використовується в домашніх умовах.
Стильний корпус, індикатор залишку мильного засобу, виконаний у вигляді краплі, що надає більш креативного стилю диспенсеру.
Підійде для туалетних кімнат із середньою та високою прохідністю.
Надійна система подачі рідкого мила виключає перебіг дозатора.
Закривається на ключ, що запобігає потраплянню сторонніх предметів у ємність.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 1000 мл |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Тип дозатора | Нажимной, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 245х115х105 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 255х120х115 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,48 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,57 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 30 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 30 |
| Колекція | Maggio |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.48 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.57 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Натискний, наливна |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Глянець |
- Ціна: 832 ₴






