
Дозатор рідкого мила Rixo Lungo SW013W
- В наявності
- Код: SW013W
576 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор рідкого мила Rixo Lungo SW013W
Дозатор для рідкого мила Rixo LUNGO SW013W відрізняється від звичайних пристроїв подвійним резервуаром, зручно використовувати два засоби одночасно.
Зустрічається у готелях, громадських лазнях, басейнах тощо.
Корпус має приємний вигляд і підходить в будь-який інтер'єр, а також добре виглядає в душовій кабіні.
Дозатор зроблений з ABS-пластику нового покоління, що забезпечує підвищену ударостійкість - корпус дозатора витримує навантаження до 140 кг; екологічність - нетоксична, рекомендована для використання в дитячих установах; підвищену стійкість до миючих засобів; наявність ключа запобігає попаданню сторонніх предметів у ємність.
Характеристики:
| Колекція | Lungo |
| Об`єм | 2*200 мл |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик нового покоління |
| Колір корпусу | Білий / сірий напівпрозорий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 202х130х65 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 205х132х71 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,34 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,41 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 2*200 |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Колір корпусу | Білий/сірий напівпрозорий |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 40 |
| Колекція | Lungo |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.34 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.41 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик нового покоління |
| Покриття поверхні | Глянець |
- Ціна: 576 ₴





