
Дозатор рідкого мила Rixo Lungo S013W
- В наявності
- Код: S013W
461 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор рідкого мила Rixo Lungo S013W
Дозатор для рідкого мила Rixo Lungo S013W зустрічається в санвузлах барів, невеликих ресторанів, кафе, офісних приміщень, басейнів, аквапарків та інших об'єктів з малою і середньою прохідністю.
Для контролю залишку мильного кошти, конструктори виконали дизайн у вигляді прозорого флакона, який вбудований в диспенсер.
Дозатор зроблений з безпечної, довговічною і високоякісної пластмаси ABS нового покоління.
Має вдосконалену систему подачі мила, яка виключає протікання, знижує ризик засмічення і відрізняється легкістю натискання кнопки.
Для туалетних кімнат з малою інтенсивністю використання.
Дана модель виконана з ABS-пластика нового покоління, що забезпечує підвищену ударостійкість - корпус дозатора витримує навантаження до 140 кг; екологічність - нетоксичний, рекомендований для використання в дитячих установах; підвищену стійкість до миючих засобів; наявність ключа запобігає попаданню сторонніх предметів в ємність.
Характеристики:
| Колекція | Lungo |
| Об`єм | 200 мл |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик нового покоління |
| Колір корпусу | Білий / сірий напівпрозорий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 202х63х65 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 205х70х70 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,17 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,22 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 80 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Об`єм | 200 мл |
| Основні | |
| Виробник | Rixo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Колір корпусу | Білий/сірий напівпрозорий |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 80 |
| Колекція | Lungo |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.17 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.22 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик нового покоління |
| Покриття поверхні | Глянець |
- Ціна: 461 ₴





