
Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S168S
- В наявності
- Код: S168S
31 701,60 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S168S
Дозатор для рідкого мила Rixo Maggio S168S - це диспенсер в незвичайному і впізнаваному обтічному корпусі.
Натискання здійснюється на фронтальну частину корпусу, що дозволяє уникнути можливості поломки кнопки.
Оглядове вікно дозволяє контролювати наявність рідкого мила у дозаторі.
Надійна система подачі рідкого мила виключає перебіг дозатора.
Закривається на ключ, що запобігає попаданню сторонніх предметів у ємність.
Знімний резервуар для рідкого мила робить обслуговування дозатора простим та зручним.
Призначений для туалетних кімнат з малою та середньою прохідністю.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 400 мл |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Тип дозатора | Нажимной, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Срібний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 195х90х104 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 215х105х97 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,27 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,34 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 400 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Колір корпусу | Срібний |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 60 |
| Колекція | Maggio |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.27 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.34 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Натискний, наливна |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Матове |
- Ціна: 31 701,60 ₴






