
Дозатор мила-піни сенсорний Rixo Maggio SA008W
- В наявності
- Код: SA008W
2 063 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор мила-піни сенсорний Rixo Maggio SA008W
Rixo Maggio SA008W - автоматичний сенсорний дозатор призначений для оснащення санітарно-гігієнічних кімнат мережі громадського харчування, спортивних, медичних закладів, барів, ресторанів, кафе, шкіл, а також для використання в домашніх умовах.
Має сучасний дизайн у протиударному пластиковому корпусі.
Оглядове вікно дозволяє контролювати наявність мила.
Інфрачервоний сенсор дозволяє дозувати мило, не торкаючись дозатору, що набагато краще щодо гігієни.
Підходить для дезінфікуючих засобів.
Спрацьовування датчика супроводжується світловою індикацією.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 1000 мл |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Тип дозатора | Сенсорний, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Живлення | Стандартна мережа 220В (AC/DC адаптер),4 батарейки типу С |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 285х135х120 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 285х145х130 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,00 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 1,1 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 20 |
| Колекція | Maggio |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1 кг |
| Живлення | Стандартна мережа 220 В (AC/DC адаптер), 4 батарейки типу С |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 1.1 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Сенсорний, наливна |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Глянець |
- Ціна: 2 063 ₴





