
Дозатор мила-піни Rixo Maggio S038W
- В наявності
- Код: S038W
853 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Дозатор мила-піни Rixo Maggio S038W
Rixo Maggio S038W має унікальну конструкцію.
Цей дозатор призначений для мила піни і працює не тільки на вже готовій, але й може самостійно готувати мильний розчин за допомогою води та мила (того та іншого береться 70 та 30 відсотків відповідно).
Такий підхід дозволяє значно знизити споживання витратної продукції.
При цьому за бажанням можна наливати в нього вже готову піну.
Наявність чи відсутність витратного матеріалу легко перевіряється через велике оглядове вікно.
А щоб у ємність не потрапили сторонні предмети, пристрій можна замикати на ключ.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 1000 мл |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 260х115х117 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 265х125х130 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,64 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,73 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 30 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 30 |
| Колекція | Maggio |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.64 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.73 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Глянець |
- Ціна: 853 ₴




