
Стілець для майстра зі зручною спинкою стільці майстра для лікаря косметолога 1026АВ2
- Немає в наявності
- Код: 1026АВ2 (ZD2106B)
5 994 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Стілець для майстра зі зручною спинкою стільці майстра для лікаря косметолога 1026АВ2
Стілець для майстра зі спинкою 1026АВ - рекомендуємо!
Стільчик для майстрів 1026АВ - 100% позитивні відгуки від майстрів.
Якщо Ви підбираєте стільчик і основними критеріями є -комфортне сидіння і зручна спинка в області лопаток -тоді придивіться уважно до цієї моделі.
Технічні характеристики:
- зі спинкою;
- пневматичний пiдйомник (газліфт);
- високий газліфт (опція);
- база п'ятипроменева алюмінієва;
- оббивка - шкірозамінник;
- колір оббивки – чорний МАТОВИЙ;
- Габаритні розміри:
- База: d-49 см
- Сидіння: 46.5х41
- Висота стiльчика: h45~59
- Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 590 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Ширина сидіння | 465 мм |
- Ціна: 5 994 ₴




