
Крісло педикюрний підлоговий на електрокеруванні КП-3
- Під замовлення
- Код: КП-3РЕ
Відправка з 14 червня 202652 900 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Педикюрно-косметологічне крісло з роздільною підніжкою та 1електромотором (регулювання висоти) КП-3 (Е).


Удосконалена модель педикюрово-косметологічного крісла КП-3 від одного з найкращих українських виробників меблів для салонів краси.
Педикюрне крісло КП-3 відоме і досить давно зарекомендувало собі на ринку України — як надійне та зручне крісло для клієнта та для майстра:КП-3 без регулювання висоти та КП-3 на гідравлічному підіймачі.
Купити крісло для педикюру КП на електро швидко?
У педикюстро-косметологічному кріслі КП3 (Е) виробник впровадив електричну регулювання висоти, що забезпечує додатковий комфорт під час роботи майстра та клієнта.
Модель крісла КП3 (Е) — можна використовувати як крісло для педикюру, кушетку для нарощування вій, косметологічну кушетку, крісло для тату, кушетку для косметологічних маніпуляцій.
Особливості:
- - 3-секційне крісло;
- - роздільні підніжки з регульованою п'ятковою частиною;
- - ніжки регулюються механічно;
- - спинка регулюється пневматично під кутом від 40 до 90 градусів
- - висота крісла регулюється за допомогою ел.мотора від 65 до 104 см;
- - довжина спинки - 78 см;
- - ширина спинки - 57 см;
- - довжина сидіння - 50 см;
- - ширина сидіння - 57 см (без підлокітників);
- -довжина ніжок - 28-55 см;
- - ширина ніжки 24 см;
- -габаритна довжина крісла 180 см.
- Виробництво України;
- Гарантія - 12 місяців.
Колір оббивки (шкірозамінник) на вибір замовника
;
У разі якщо крісла в обраному Вами кольорі немає в наявності — термін виготовлення від 1 до 3 тижнів.
Виробник гарантує високу якість продукції за дотримання споживачем умов експлуатації.
Термін гарантії 12 місяців з моменту придбання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Незнімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | пневматичний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1040 мм |
| Довжина крісла | 1800 мм |
| Ширина крісла | 570 мм |
- Ціна: 52 900 ₴








