
Крісла для Barbershop Barber - Чоловіче перукарське крісло Barber Shop на гідравліці Elegant Lux
- Немає в наявності
- Код: Elegant Lux
28 600 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Крісла для Barbershop Barber - Чоловіче перукарське крісло Barber Shop на гідравліці Elegant Lux
Професійне перукарське крісло для Barbershop - відповідає всім вимогам для якісної роботи майстра і комфорту клієнта.

Чоловіче перукарське крісло Barber Elegant Lux відрізняється екстравагантністю стилю, ергономічністю сидіння і практичністю.
Обтягнуте замінником шкіри високої якості, володіє всіма перевагами крісла для салону Барбершоп.
Міцна дискова база має хромоване покриття, яке перешкоджає всмоктуванню вологи і появі іржі.
Зміна висоти здійснюється за допомогою гідравлічної системи, також можна змінювати положення спинки і підголівника. Підставка для ніг виконана з чавуну, оснащена перекидний подушечкою.
Колір крісла чорний або будь-який інший під замовлення

Розміри:
- висота сидіння 58/72 см
- ширина 65 см
- довжина 100/130 см
- діаметр основи диска 64 см
Розміри підніжки:
- - ширина 29 см
- - довжина 37 см
Гарантія на крісло 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayala |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Підставка для ніг, Підголовник, Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравліка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 580 мм |
| Глибина крісла | 1300 мм |
| Ширина крісла | 700 мм |
- Ціна: 28 600 ₴










