
Крісло-мийка перукарня для салону краси чорно-біле крісло з автоматичною підніжкою для Barber Shop 2259
- Немає в наявності
- Код: ZD2259
33 522 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Крісло-мийка перукарня для салону краси чорно-біле крісло з автоматичною підніжкою для Barber Shop 2259
Стильний дизайн у чорно-білих тонах, комфортне крісло, глибока регульована мийка, автоматична підніжка - безумовна перевага для моделі перукарської мийки 2259, яка є фаворитом перукарського обладнання в салоні краси.
База крісла-мийки зроблена з високоміцного вуглеволокна білого кольору, м'яка частина крісла виконана з пінополіуретану та обтягнута високоякісним шкірозамінником.
М'які підлокітники також обтягнуті якісним шкірозамінником.
Дана модель миття обладнана електромотором, який регулює підставку для ніг клієнта.
Комплектація перукарської мийки:
- регульована керамічна раковиною білого кольору;
- набір сантехніки (душ, змішувач).
- силіконовий підголівник;
Ця модель миття вимагає жорсткого кріплення до підлоги.
Підключення заднє/ в підлогу.
Технічні характеристики:
- 1 електропривод (регульована підніжка);
- біла кераміка;
- набір сантехніки (душ, змішувач);
- підголівник;
- м'які підлокітники;
- колір шкірозамінника: чорно-біле;
- габаритні розміри: 68х130х110 см;
- Розміри в упаковці: 145х69х91 см;
Виробництво: Китай.
Гарантія 12 місяців
Санітарно-гігієнічний висновок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Змішувач, Підставка для ніг, Комплектація підлокітниками, Ручний душ |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина), Крісло |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 110 см |
| Довжина перукарні мийки | 130 см |
| Ширина мийки перукарні | 68 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрокерування: | Так |
- Ціна: 33 522 ₴










