
Мийка для перукарських салонів Гарсон ВаН зручне крісло разом із мийкою в салон краси
- Під замовлення
- Код: Гарсон_Ван
Відправка з 07 травня 202624 661 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Мийка для перукарських салонів Гарсон ВаН зручне крісло разом із мийкою в салон краси
Мийка перукарня Гарсон Ван
Практично всі перукарські процедури починаються з миття волосся, і сьогодні для цього застосовується спеціальне обладнання - перукарська мийка. Вона є важливим атрибутом у будь-якому салоні краси чи перукарні. Без спеціально обладнаного миття складно уявити собі роботу майстра перукаря, особливо якщо йдеться про хімічну завивку або фарбування волосся. Вона дозволяє майстру надавати повний комплекс послуг на найвищому рівні.
Практична, зручна, сучасна мийка для миття голови
Ця модель складається з високоякісної металевої основи, зручного крісла з м'якими підлокітниками, кераміки з сантехнікою та похилим механізмом.
Доступна широка кольорова гама для крісла;
Колір крісла можна вибрати інший, дивитися зразки на нашому сайті .
- Крісло обшите шкірозамінником високої якості.
- Підключення: заднє або нижнє, якщо необхідно бічне, будь ласка, скажіть про це менеджеру.
- Регульована перукарська кераміка.
Також, за бажанням клієнта, можна вибрати кераміку іншого виробника (додатково оплачується):
- Кераміка Нью-Юрк, Італія (чорний або білий)
- за змішувач Італія + 45 євро
Габаритні розміри (Д*Ш*В): 120*65*95 см;
Перукарська мийка виготовляється на замовлення до 14 днів.
Гарантія на товар 12 місяців, післягарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Матеріал станини | Метал |
| Комплектація | |
| Кераміка(вибрати) | Космо (Біла/Чорна) |
- Ціна: 24 661 ₴






