
Крісло перукарське з підголовником Барбер крісла для barbershop Барон
- Немає в наявності
- Код: Барон
29 821 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Крісло перукарське з підголовником Барбер крісла для barbershop Барон
Barber крісло з широким діапазоном регулювання забезпечить максимальний комфорт як майстра, так і клієнта салону.
В перукарському кріслі регулюється висота, нахил спинки, підставка для ніг і підголовник, в залежності від зростання клієнта.
Професійне крісло для barbershop - це не тільки зручність і простота в обігу, але і дизайн, який ідеально вписується в інтер'єри, оформлені в елегантному стилі.
Навіть найдрібніші деталі зроблені з великою точністю.
- Красива оббивка з оригінальною текстурою.
- Високоякісна еко-шкіра, зносостійка і проста в догляді.
- Важке чавунне основа забезпечує ідеальну стабільність меблів навіть при високих навантаженнях.
Характеристики:
- підголовник (регульований)
- колір рами бронзовий
- колір оббивки чорний
- гідропідйомник
Гідравліка- це професійний підйомник, рекомендований в експлуатації перукарських крісел, який дозволяє майстру-стиліста самостійно регулювати висоту крісла, шляхом легкого натискання на ножну педаль під час роботи, не турбуючи клієнта. При необхідності крісло можна зафіксувати в будь-якому напрямку чи зняти блокування для вільного обертання на 360 градусів
- регульована спинка
- підніжка з подушечкою для ніг
- Регулювання нахилу спинки
Габарити:
- ширина сидіння 50 см
- глибина 50 см
- висота спинки 50 см
- регулювання висоти крісла 58-76 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підголовник, Блокування обертання крісла, Підставка для ніг, Ножна педаль |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 500 мм |
| Глибина крісла | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 580 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 780 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
- Ціна: 29 821 ₴






