-5%Врізна манікюрна витяжка для манікюрного столу пилосос з фільтром Вбудована витяжка для манікюру VF 12+
- В наявності
- Код: Air Max_VF 12+
4 940 ₴
4 693 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Врізна манікюрна витяжка для манікюрного столу пилосос з фільтром Вбудована витяжка для манікюру VF 12+
VF 12+ компактна врізна витяжка з Hepa фільтром, що забезпечує чистоту та порядок на робочому місці.
Фільтр легко очистити від пилу, можна просто витрусити або використовувати звичайну щіточку для додаткового очищення.
Зверніть увагу! Базова ціна вказана за витяжку зі сталевою решіткою (колір сталь).
Якщо Вас цікавить інший варіант решітки, оберіть його у різновиді товару або зверніться за консультацією до менеджера магазину!
Розміри витяжки:
-
- ширина – 24 см
-
- Довжина - 25 см
-
- висота – 12 см
-
- розмір отвору – 15,5 х 18 см
Технічні характеристики:
-
Потужність – 60 Вт
-
Напруга – 110-220 Вольт
-
Регулятор потужності на 7 режимів
-
Двигун - Корея
-
Фільтр – власне виробництво
-
Втягуюча здатність 400-700 куб. м/г
-
Вага – 1,9 кг
-
Шнур живлення 1,8м
-
У комплект входить 1 фільтр.
Інструкція з монтажу витяжки, що вбудовується
-
Верхню панель витяжки з боку майстра рекомендується встановлювати на відстані 5-10 см від краю столу (прикласти та перемістити перед собою, вибрати найбільш комфортне положення), але не фіксувати.
-
Розмір отвору в столі для моделі VF 12 Plus становить 15,5*18 см
-
Після того, як отвір вирізаний, зафіксувати витяжку по вільному краю (по обидва боки від кнопки вкл/викл) на внутрішній поверхні столу.
-
Зафіксуйте панель.
Зверніть увагу!
Щоб правильно зафіксувати нержавіючу панель, її потрібно притиснути до столу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 12 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня панель | Сталь |
- Ціна: 4 693 ₴





