
влевовправо
Перукарське крісло стрижки для дітей модель 2100 крісла для дитячих перукарень
- Немає в наявності
- Код: 2100
5 416,80 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло стрижки для дітей модель 2100 крісла для дитячих перукарень
Дитяче перукарське крісло в яскравій червоно-жовтій оббивці відмінно підійде для дітей віком від 3 до 10 років (залежно від зростання та комплекції дитини).
Високий пневмопідйомник забезпечить підйом маленького клієнта на потрібну для комфортної роботи майстра висоту.
Ремені безпеки, які надійно зафіксовані у кріслі, забезпечать безпеку маленькому відвідувачу салону краси.
Технічні характеристики:
- підйомник пневматика;
- база дискова хромована;
- оббивка шкірозамінник (шкірозамінник);
- колір оббивки жовто-червоний;
- Габаритні розміри: 46х46хh54-79
- Виробництво: Китай
- Гарантія на пневматику -12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей |
| Особливості | Підставка для ніг, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 790 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 540 мм |
| Глибина крісла | 460 мм |
| Ширина крісла | 460 мм |
- Ціна: 5 416,80 ₴





