
Крісла для Barbershop Чоловіче крісло Valencia Lux для барбершопа
- Немає в наявності
- Код: Valencia lux
26 400 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Кресла для Barbershop Мужское кресло Valencia Lux для барбершопа
Шикарное парикмахерское кресло Barber - соответствует всем требованиям для качественного обслуживания и комфортного расположения Ваших клиентов в кресле.
Крісло для барбершопа оснащений зручними підлокітниками, спинка і підголовник можуть змінювати положення для забезпечення комфорту відвідувача, а також роботи майстра.
Чавунна підніжка має перекидну подушку для ніг.
Висота виробу регулюється гідравлічним механізмом.
Металеве підставу має дискову форму, вкрите шаром хрому для забезпечення водовідпірних і антикорозійних властивостей.
Характеристика:
- хромовані підлокітники
- підголівник (регульований)
- гідропідйомник
- підстава хромований диск
- регульована спинка
- підніжка з подушечкою для ніг
Габарити:
- регулювання висоти 58/72 см
- ширина сидіння без підлокітників) - 53 см;
- глибина сидіння - 50см;
- довжина 105/140 см
- диск підставу 64 см
- підніжка: Ш 39,5 * Д 24 см
- габаритні розміри коробки 75х74хһ93 см
Колір крісла чорний і коричневий.
Гарантія на крісло 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frizel |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравліка |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Підголовник, Підставка для ніг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 750 мм |
| Глибина крісла | 740 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 580 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 26 400 ₴





