
Вітрина Стелаж для зберігання мод.501 Шафа для косметики косметолога для перукарських салонів
- Немає в наявності
- Код: М501
7 145 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Вітрина Стелаж для зберігання мод.501 Шафа для косметики косметолога для перукарських салонів
Універсальна вітрина для косметологічної клініки, салону краси, перукарні, SPA - центру, торгового залу.
Вітрина виготовляється з якісного ДСП.
Увага! Ціна вказана за виріб у білому ДСП та стандартних розмірах, за бажанням габарити та колір можна змінювати.
Стандартна комплектація:
-
4 дверцята ДСП;
-
5 полиць ДСП;
Габаритні розміри:
-
Висота 2000мм,
-
ширина 950мм,
-
глибина 370 мм.
Великий вибір кольорів - ЗРАЗКИ ДСП
Додаткова комплектація:
замок на фасад;
Виробництво Україна
На замовлення 10-12 робочих днів
Виріб відправляється у розібраному вигляді, відправка виробу у зібраному вигляді +10% до вартості.
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їх тарифами (+ дерев'яна обрешітка) за рахунок покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 950 мм |
- Ціна: 7 145 ₴




