
Стаціонарний масажний стіл для дітей KIDS_ST з захисними бортами масажна кушетка
- Під замовлення
- Код: KP KIDS_ST
Відправка з 03 червня 202624 000 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Стаціонарний масажний стіл для дітей KIDS_ST з захисними бортами масажна кушетка
УВАГА!!! Цю модель масажного столу можна замовити за Вашими індивідуальними розмірами та з додатковим отвором для обличчя чи підголівником! Докладніше, будь ласка, запитайте у менеджера!
Масажний стіл KIDS для масажу та реабілітації дітей
Професійний масажний стіл KIDS призначений для проведення дитячого масажу, реабілітаційних процедур, фізіотерапії та догляду за дітьми.
Модель розроблена з урахуванням комфорту дитини та зручності спеціаліста.
Переваги:
Потужний стійкий каркас і ніжки даної моделі виготовлені з бука найвищої якості, який вважається найкращим матеріалом для столів для масажу. До того ж каркас та ніжки покриті лаком, який захищає їх від несприятливої дії вологи та одночасно покращує естетичний вигляд.
Стіл оснащений м'якими знімними бортами висотою 20 см, які забезпечують додаткову безпеку під час процедур.
За потреби борти легко знімаються.
Основа виконана з міцної фанери товщиною 12 мм, що забезпечує надійність та стійкість конструкції.
Наповнювач - щільний пінополіуретан товщиною 8 см, що створює комфортну та м'яку поверхню для дитини.
Висота столу регулюється в діапазоні від 69 до 94 см, що дозволяє налаштувати зручне положення для роботи спеціаліста.
Подвійна фіксація ніжок, що забезпечує хорошу стійкість та безпеку;
Гумовий захист для підлоги на ніжках;
Наявність полиці для аксесуарів та приладдя;
Характеристики:
Призначення: масаж та реабілітація дітей
Каркас та ніжки столу – натуральне дерево;
Борти: м'які, знімні
Товщина фанери: 12 мм
Наповнювач: пінополіуретан 8 см
Матеріал оббивки: поліуретан (50 000 циклів зносостійкості);
Колір оббивки: на вибір (відповідно до кольорової палітри)
Розміри:
-
Довжина столу: 150 см
-
Ширина столу: 70 см
-
Висота бортів: 20 см
-
Регулювання висоти: 69-94 см (6 положень, крок 5 см);
Максимальне навантаження: 280 кг;
Вага столу: 30 кг;
Стіл ідеально підійде для масажних кабінетів, реабілітаційних центрів, медичних закладів та домашнього використання.
Додаткові опції (з доплатою):
-
Отвір для обличчя з подушкою заглушкою на липучці;
-
Знімний підголівник;
-
Інша ширина/довжина столу;
-
Масажні валики;
Важливо!
Стаціонарний масажний стіл KIDS - виконується на замовлення з обов'язковим внесенням задатку 20%;
Терміни виготовлення 10-14 робочих днів;
Термін виготовлення відраховується з наступного робочого дня після внесення завдатку.
Гарантія -12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Шкіра PU |
| Товщина подушки робочої поверхні | 80 мм |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 280 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Можливість регулювання висоти столу |
| Виробник | Hettich |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 690 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 940 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 24 000 ₴









