
Манікюрний стіл Bliss VM164 однотумбовий стіл майстра манікюрного кабінету (120х75х50 см)
- Під замовлення
- Код: VM164
Відправка з 14 червня 202612 015 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Манікюрний стіл Bliss VM164 однотумбовий стіл майстра манікюрного кабінету (120х75х50 см)
Манікюрний стіл Bliss — поєднання ергономіки та сучасного стилю
Стіл створений для майстрів, які цінують ідеальний порядок на робочому місці та естетичний вигляд інтер’єру.
Його продумана конструкція дозволяє максимально ефективно використовувати простір, зберігаючи при цьому легкість та витонченість форм.
Характеристики:
- матеріал - дсп (колір на вибір);
- 4 висувні ящики на телескопічних направляючих;
- ящик карго для зручного зберігання лаків та флаконів;
- висувна поличка для зручного зберігання найнеобхіднішого;
- металева фурнітура.
Габаритні розміри:
-
ширина - 120 см;
-
висота - 75 см;
-
глибина - 50 см;
-
ширина ящиків - 35 см;
-
ширина ящиків карго - 15 см;
-
ширина бокової опори - 12 см.
Додаткові опції (з доплатою):
-
Отвір під витяжку;
-
Встановлення витяжки для манікюру на Ваш вибір;
-
Встановлення замку;
-
Встановлення розеток;
Термін виготовлення – до 14-20 робочих днів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
- Ціна: 12 015 ₴







