
влевовправо
Мобільний стілець майстра зі спинкою мод. 850 Сірий Стільчик майстра манікюру косметолога
- Готово до відправки
- Код: 206038/3
3 090 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільний стілець майстра зі спинкою мод. 850 Сірий Стільчик майстра манікюру косметолога
Стілець для майстра модель 850 сірого кольору зі зручним сидінням у вигляді таблетки та широкою спинкою для підтримки поперекового відділу.
П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колесами забезпечує тихе і легке пересування.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип стільчика: | Стільчик для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 39-53* |
| Кількість регулюючих механізмів: | 1 |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | PVC 1,1 мм - полівінілхлорид |
| Колір: | Сірий |
ВАГОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нето, кг | |
| Розмір сидіння, см: | 39> |
| Розмір спинки, см | |
| Діаметр основи стільчика, см: | |
| Вага бруто, кг | 7,7 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 47х45х47 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 47х45х47 |
| Вага бруто, кг | 7,7 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стульчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 390 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 530 мм |
- Ціна: 3 090 ₴


