-12%влевовправо
Косметологічний візок на три скляні полиці візок-столик для косметологічного кабінету мод.099 White
- Готово до відправки
- Код: 099_w_Ls
3 200 ₴
2 800 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок на три скляні полиці візок-столик для косметологічного кабінету мод.099 White
Технічні характеристики:
- два отвори під лампу лупу;
- Три скляні полиці;
- скло встановлюється на спеціальні присоски;
- Каркас білий металевий;
- полиці: скло;
- Пластичні колеса.
Габаритні розміри:
-
ширина: 51 см;
-
глибина: 32,5 см;
-
висота до полиці: 74,5 см;
-
висота повністю: 84,5 см;
-
скло: 45,3*29,5 см;
-
відстань між полицями: 26 см.
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України!
Виробник: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | скло |
- Ціна: 2 800 ₴






