
влевовправо
Косметологічний візок столик косметолога з ящиками тумба для косметологічних апаратів VM939
- Під замовлення
- Код: VM939
Відправка з 25 травня 20267 281,60 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зв'яжіться з нами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 281,60 ₴
- Спосіб упаковки: Відсутня початкова упаковка.Товар буде упакований під час відправки на Новій Пошті, в стрейч-плівку і обрішений.








