
влевовправо
Стелаж настінний "Соти" полиці на стіну для лаків косметики в салон краси ДОД-01
- Немає в наявності
- Код: ДОД-01_MR
7 500 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж настінний "Соти" полиці на стіну для лаків косметики в салон краси ДОД-01
Полиці соти з кріпленням на стіну
Навісні полиці на фото виконані:
Дерево ясен, фарбований
Колір на вибір!
Розміри
Довжина 1150 мм;
Ширина 500 мм
Висота 1000 мм
Під замовлення можна виготовити полицю в будь-якому кольорі та за індивідуальними розмірами.
На замовлення: 10-15 робочих днів.
Виробництво Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 7 500 ₴





