
Косметологічний візок маніпуляційний з лоточком ST-041 косметологічний пересувний столик
- Під замовлення
- Код: R-41_ST
Відправка з 29 квітня 20264 600 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Косметологічний візок маніпуляційний з лоточком ST-041 косметологічний пересувний столик
Косметологічний візок відкритого типу на три полки з сатинового скла зручний і практичний у використанні.
Наявність вмысткого пластикового лотка, що знаходиться під верхньою полицею, дає можливість зберігати необхідні предмети під рукою.
Два отвори під лампу на основі візка надає можливість закріпити джерело світла максимально зручно як для клієнта, так і для майстра.
-
металевий профіль, біле фарбування
-
3 полки із сатинового скла
-
товщина скла 4 мм
-
розмір полички 50х40 см
-
корисний розмір полички 45,5х35,5 см
-
відстань між поличками 30 см
-
відстань від підлоги до нижньої полички 11,5 см
-
наявність висувного пластикового лотка
-
розміри лотка: 33,2х46х8,6 см (ШхГхВ)
-
можливість кріплення лампи-лупи на струбцині
-
спеціальні отвори для кріплення лампи
Розміри: 55х40х93 (h) см
Вага нетто: 12,5 кг
Дані для транспортування
Розміри упаковки:
-
основа - 100х43х6,5(h) см
-
полиці - 52х42х16(h) см
Вага основи в упаковці: 5,55 кг
Вага поличок в упаковці: 9,34 кг
Вага брутто: 13,6 кг
УВАГА!
При відправленні Новою поштою ВСІ візки зі скляними полками обов'язково відправляються в дерев'яному каркасі і окремим місцем (при збірних замовленнях).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Полиця | 3 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця-лоток | 1 |
| Кількість коліщат | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 930 мм |
| Вага | 13.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 400.0 |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Ручки для пересування візка | 2 Штука. |
| Матеріал полиці | стекло |
| Матеріал каркасу | Метал |
- Ціна: 4 600 ₴









