
Візок із полицями для косметолога столик для салону краси з отвором для лампи ST-R 42
- Під замовлення
- Код: ST-R-42
Відправка з 29 квітня 20264 700 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Візок із полицями для косметолога столик для салону краси з отвором для лампи ST-R 42
Косметологічний візок відкритого типу на три полиці із сатинового скла зручний і практичний у використанні.
Наявність двох пластикових висувних лотків, що знаходяться під верхньою поличкою, дозволяє зберігати необхідні предмети під рукою.
Два отвори під лампу на підставі візка надає можливість закріпити джерело світла максимально зручно як для клієнта, так і для майстра.
-
металевий профіль, біле фарбування
-
3 полиці, сатинове скло
-
товщина скла 4 мм
-
розмір полички 50х40 см
-
корисний розмір полички 45,5х35,5 см
-
відстань між поличками 30 см
-
відстань від підлоги до нижньої полички 11,5 см
-
наявність двох висувних пластикових лотків
-
можливість кріплення лампи-лупи на струбціні
-
спеціальні отвори для кріплення лампи
Розміри: 55х40х93(h) см
Вага нетто: 12,5 кг
Дані для транспортування
Розміри упаковки:
-
основа - 100х43х6,5(h) см
-
полички - 52х42х14(h) см
Вага основи в упаковці: 5,55 кг
Вага поличок в упаковці: 9,44 кг
Вага брутто: 13,6 кг
УВАГА!
При відправленні Новою поштою ВСІ візки зі скляними полицями обов'язково вирушають у дерев'яному каркасі і окремим місцем (при збірних замовленнях).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Полиця-лоток | 2 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | скло |
| Ящик (висувний) | пластик |
- Ціна: 4 700 ₴







