
Столик косметолога ЧОРНИЙ висувною полицею візок косметологічна скло етажерка R-4V BLACK
- Під замовлення
- Код: R-4V BLACK_ST
Відправка з 29 квітня 20264 850 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Столик косметолога ЧОРНИЙ висувною полицею візок косметологічна скло етажерка R-4V BLACK
Візок відкритого типу - чудовий варіант для кабінету косметолога, салону краси, студії манікюру, педикюру, перукарських послуг, стоматологічного кабінету або іншого медичного чи косметологічного закладу.
Стійкий візок відмінно підійде під будь-який дизайн кабінету і послужити функціональним помічником для зберігання аксесуарів, апаратів або інших предметів.
Отвір для кріплення робочої LED-лампи або лампи-лупи на візку замінює Вам штатив (кріплення для лампі) і дає можливість вільно регулювати положення лампі за рахунок пересування візка.
Висувна поличка забезпечує комфортне та практичне зберігання косметологічних деталей або засобів, які часто використовуються майстром. Висувний механізм високої якості забезпечує плавний рух полички.
-
металевий профіль, чорне фарбування
-
4 полиці, затемнене скло
-
висувна полиця зі скла
-
товщина скла 4 мм
-
розмір полички 50х40 см
-
корисний розмір полички 45,5х35,5 см
-
відстань від підлоги до нижньої полички 11,5 см
-
можливість кріплення лампи-лупи на струбціні
-
спеціальні отвори для кріплення лампи
Розміри: 55х40х93(h) см
Упаковка:
-
основа - 94х43х7(h) см
-
полички - 52х42х10(h) см
Вага брутто: 17,9 кг
Вага нетто: 16,8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 930 мм |
| Вага | 16.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З отвором для лампи-лупи |
- Ціна: 4 850 ₴






