
Столик косметолога стоматолога ST-007 косметичний візок косметологічна етажерка ST-R-7
- Під замовлення
- Код: ST-R-7
Відправка з 29 квітня 20264 450 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Столик косметолога стоматолога ST-007 косметичний візок косметологічна етажерка ST-R-7
Візок відкритого типу зі скляними поличками - відмінний варіант для кабінету косметолога, салону краси, студії манікюру, педикюру, перукарських послуг, стоматологічного кабінету або іншого медичного закладу.
Стійка візок з поличками з сатинового скла відмінно підійде під будь-який дизайн кабінету і послужить функціональним помічником для зберігання аксесуарів, апаратів або інших предметів.
Отвір для кріплення робочої LED-лампи або лампи лупи на візку замінює Вам штатив (кріплення для лампи) і дає можливість вільно регулювати положення лампи за рахунок пересування візка.
-
металевий профіль, біла порошкова покраска
-
3 полиці з матового скла
-
товщина скла 4 мм
Розміри: 54х40х80(h) см
Упаковка: 85х42х13 см
Вага брутто: 10 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 10 кг |
| Глибина | 400.0 |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | резина |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
- Ціна: 4 450 ₴






