
Косметологічний столик з висувною полицею для косметолога чорний візок лешмейкера в салоні краси R-4V_ST
- Під замовлення
- Код: ST-R-4V
Відправка з 29 квітня 20264 850 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Косметологічний столик з висувною полицею для косметолога чорний візок лешмейкера в салоні краси R-4V_ST
Косметологічний візок на 4 полиці із затемненого скла та з однією висувною полицею - це чудове рішення для майстрів гарного бізнесу!
Висувна поличка забезпечує комфортне та практичне зберігання косметологічних деталей або засобів, які часто використовуються майстром.
Висувний механізм високої якості забезпечує плавний рух полички.
-
металевий профіль, чорне фарбування
-
4 полиці, затемнене скло
-
висувна полиця з затемненого скла
-
товщина скла 4 мм
-
розмір поличок 50х40 см
-
корисний розмір полички 45,5х35,5 см
-
розмір висувної полички: 47,5 х40 см
-
корисний розмір висувної полички: 43х36 см
-
Відстань від верхньої полички до висувної 7 см
-
відстань від висувної полички до третьої полиці 20 см
-
відстань від третьої полиці до нижньої полиці 23 см
-
відстань від підлоги до нижньої полички 11,5 см
-
можливість кріплення лампи-лупи на струбціні
-
спеціальні отвори для кріплення лампи
Вага брутто: 17,9 кг
Розміри: 55х40х93(h) см
Вага нетто: 16,8 кг
Дані для транспортування
Кількість місць: 2
Розміри упаковки:
основа - 94х43х7(h) см полички - 52х42х10(h) см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 930 мм |
| Вага | 16.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
| Колеса (колісні опори) | гума |
- Ціна: 4 850 ₴






