
Перукарня візок з ящиками MY на колесах,Італія Чорний з прозорими скриньками
- В наявності
- Код: 7243 TRANS
9 724 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок перукарський Ceriotti MY: Італійська Елегантність для Стиліста Широкого Профілю
Тележка парикмахерського бренду Ceriotti MY - відмінний вибір для стиліста широкого профілю. Ця модель має в комплекті все необхідне для того, щоб вмістити в себе не лише інструменти і аксесуари, але й важку техніку.
Італійська якість і висока міцність конструкції також свідчать на користь вибору помічника-тележки Ceriotti.
Характеристики
Пластик стійкий до подряпин
4 чаші
2 тримачі для фена
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceriotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 860 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір візки | Чорний із прозорими ящиками |
- Ціна: 9 724 ₴

