-3%Витяжка для манікюрного столу врізна манікюрна вбудована витяжка-пилосос нейл AIR MAX V 7 Pro (MV151)
- В наявності
- Код: Air max V 7 Pro
4 370 ₴
4 238,90 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Витяжка для манікюрного столу врізна манікюрна вбудована витяжка-пилосос нейл AIR MAX V 7 Pro (MV151)
Зверніть увагу! Базова ціна вказана за витяжку з пластиковою решіткою.
Якщо вас цікавить інший варіант решітки, оберіть його у різновиді товару або зверніться за консультацією до менеджера магазину!
Вбудована витяжка для манікюру Air max V7 (MV 151 PRO) – професійна витяжка для майстрів манікюру та нейл-арту.
Потужна, із регулятором швидкості на 7 режимів потужності. Забезпечує високу ефективність, поглинання пилу, різних дрібних частинок, які утворюються під час опилювання, корекції, зняття покриття.
Врізні витяжки для манікюру стають все популярнішими серед професійних майстрів, оскільки мають свої незаперечні плюси.
Air max V7 вбудовується у стіл, що дозволяє значно економити місце та прискорює роботу, а також зменшує кількість шуму. На поверхні столу кріпиться лише спеціальна пластина з металевими гратами.
Витяжка-пилосос вмонтована незамінний аксесуар майстра манікюру, який дбає не тільки про чистоту робочого місця, а й про своє здоров'я.
Технічні характеристики вбудовуваної витяжки Air max V7:
-
Потужність: 65 Вт.
-
Продуктивність: 450 - 800 Куб. годину.
-
7 режимів швидкості.
-
Рівень шуму від 31 до 62 дБ.
-
Мішечки у комплекті: 2 штуки.
-
Розмір блоку, що знаходиться під столом: 23х23 см, висота 5 см.
-
Гарантія: 12 місяців.
Купити вбудовану (врізну) витяжку Air max, можна на нашому сайті залишивши заявку на модель, що вас цікавить.
Інструкція з монтажу витяжки, що вбудовується v6/v7 Pro
-
Верхню панель витяжки з боку майстра рекомендується встановлювати на відстані 5-10 см від краю столу (прикласти та перемістити перед собою, вибрати найбільш комфортне положення), але не фіксувати.
-
Діаметр отвору в столі для V6/V7 Pro складає 150 мм.
-
Після того, як отвір вирізаний, зафіксувати витяжку по вільному краю (по обидва боки від кнопки вкл/викл) на внутрішній поверхні столу.
-
Зафіксуйте панель.
Зверніть увагу! Щоб правильно зафіксувати панель, її потрібно притиснути до столу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Верхня панель | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 4 238,90 ₴







