
Витяжка для манікюру настільна Air max N1 невелика манікюрна витяжка
- В наявності
- Код: Air max N 1 (M150)
3 340 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Витяжка для манікюру настільна Air max N1 невелика манікюрна витяжка
Настільна витяжка для манікюру Air max N1 (M150) - це потужна професійна витяжка для майстрів манікюру.
Втягує пил і дрібні частинки які утворюються при роботі майстра.
Допомагає зберегти робоче місце в чистоті, зробити роботу більш комфортною, приємною і набагато безпечніше для здоров'я.
Air max M150 обладнана потужним вентилятором європейського виробництва на 60 Ватт, який поглинає до 450 кубів на годину.
Поставляється з мішечками для пилу в комплекті.
Корпус виконаний з міцного пластику, він зносостійкий, не тріскається з часом, не обламується, легко миється.
Технічні характеристики витяжки Air max N1 (M150):
-
Потужність: 60 Вт.
-
Продуктивність: 450 куб. годину.
-
Швидкість обертання: 3000 об / хв.
-
Тип: настільна.
-
Мішечки в комплекті: 2 штуки.
-
Розмір: 30 × 35 см, висота 15 см.
-
Гарантія: 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 15 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність витяжки | 450 |
| Форма витяжки | Округлена |
- Ціна: 3 340 ₴







