
влевовправо
Полиці навісні для манікюру полиці для салону краси стелажі для лаку навісна полиця для дому Valio
- Немає в наявності
- Код: Valio_Полка
1 635,40 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиці навісні для манікюру полиці для салону краси стелажі для лаку навісна полиця для дому Valio
Полиця Valio - навісна конструкція доповнить інтер'єр оригінальним і практичним дизайном.
Виготовляється з якісних та міцних матеріалів.
Матеріал легкий у догляді та стійкий до впливу вологи та засобів для чищення.
Характеристики:
- матеріал: ДСП: 16 мм.
- край ПВХ
- висота 95 см
- ширина 51 см (полотно), 65 см - загальна
- глибина 20 див.
Колір: білий, чорний, дуб сонома, ваніль цейлон, крем, темний венге, венге світлий, алюміній
Розміри (ШхВхГ): 65х95х20 см.
Можливе виготовлення в індивідуальних розмірах.
Для уточнення інформації, зв'яжіться з менеджером магазину.
Виготовлення на замовлення: 6-7 тижнів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Корпус (каркас) поверхонки | ДСП ламінована |
| Ширина етажерки | 650 мм |
| Глибина поверхурки | 200 мм |
| Висота поверховки | 950 мм |
| Тип поверховки | пряма |
| Фасади поверховки | ДСП ламінована |
- Ціна: 1 635,40 ₴





