
влевовправо
Підлоговий стелаж для салону краси перегородка етажерка для офісу полиці стелажі для дому Valio
- Немає в наявності
- Код: Valio_Стеллаж
3 668,60 ₴
+380 (66) 781-10-98
Viber,WatsApp-24
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий стелаж для салону краси перегородка етажерка для офісу полиці стелажі для дому Valio
Стелаж Valio - підлогова конструкція на стійких ніжках доповнить інтер'єр оригінальним та практичним дизайном.
Виготовляється з якісних та міцних матеріалів.
Матеріал легкий у догляді та стійкий до впливу вологи та засобів для чищення.
Характеристики:
- матеріал ДСП (16 мм);
- край пвх;
- ніжки для стійкості;
- Наскрізна задня стінка.
Колір: білий, чорний, дуб сонома, ваніль цейлон, крем, темний венге, венге світлий, алюміній
Колір на вибір!
Розміри (ШхВхГ): 51х165х25 см.
Можливе виготовлення в індивідуальних розмірах.
Для уточнення інформації, зв'яжіться з менеджером магазину.
Виготовлення на замовлення: 2 тижні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Корпус (каркас) поверхонки | ДСП ламінована |
| Ширина етажерки | 510 мм |
| Глибина поверхурки | 250 мм |
| Висота поверховки | 1650 мм |
| Тип поверховки | пряма |
| Фасади поверховки | ДСП ламінована |
- Ціна: 3 668,60 ₴



