-1%Перукарське крісло Самба профі з накладками на подлокотниках і високою спинкою
- Під замовлення
- Код: Самба Профи
Відправка з 10 червня 20269 345 ₴
9 251,55 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Перукарське крісло Самба профі з накладками на підлокітниках і високою спинкою
Ми рекомендуємо крісло перукарське "САМБА ПРОФІ"
Крісло перукарське на гідравліці з підлокітниками Самба профі
Комплектація:
- гідравлічний підйомник,
Підстава:
-
хромована хрестовина,
-
пластикова хрестовина,(опціонально,за доплату)
-
нержавіючий диск.(опціонально,за доплату)
Підлокітники:
- металеві із накладками.
Колір стандарт: чорний;
Колір оббивки можна вибрати інший (з доплатою);
Висота від підлоги до сидіння: 38 см
Максимальна висота від підлоги до сидіння: 50 см
Висота спинки: 50см
Глибина сидіння: 44 см
Ширина сидіння: 47 см
Можна поставити іншу гідравліку мінімальна висота 50см, максимальна висота 65см, доплата 500грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPUS |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 470 мм |
| Глибина крісла | 440 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
- Ціна: 9 251,55 ₴


