-3%Дитяче крісло перукарське з бандажем "Юніор" на коліщатках
- Під замовлення
- Код: Юниор ОП
Відправка з 10 травня 20266 660 ₴
6 460,20 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Зручне крісло для стрижки дітей на хромованій базі.
особливість даного крісла в тому,що є надійний фіксатор дитини у вигляді метал.напівобруча з підставкою для ніг.
Для фіксації дитини встановлено металевий бандаж-підставка. М'яка частина крісла складається з сидіння та спинки ергономічної форми. Для зручності під час обслуговування клієнтів у кріслі передбачено регулювання висоти. Надійний пневмопатрон із хромованого металу впевнено працює при робочих навантаженнях і дозволяє майстру швидко регулювати висоту сидіння, не перериваючи робочого процесу.
У такого крісла дитина не буде нудьгувати!
Термін виготовлення - від 1 робочої тижня.
Передоплата обов'язкова,в розмірі 30%! Зв'яжіться з нами!
Підйомник-пневматика
Пластикова хрестовина на колесах.Можливо встановити хром-хрестовину за доплату!
Висота виробу (до сидіння): 45-57 см
Ширина сидіння: 45 см
Глибина сидіння: 35 см
Висота спинки: 33 см
Максимальна висота: 113 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPUS |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дітей |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | пластик |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 570 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Ширина крісла | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 6 460,20 ₴

