-3%Перукарське крісло на гідравліці економ варіант ЛІЗА
- Під замовлення
- Код: Лиза
Відправка з 07 червня 20269 300,50 ₴
9 021,48 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Перукарське крісло ЛІЗА гідравліка підлокітники бюджетний варіант перукарського крісла
Хочемо звернути вашу увагу - товар запускається у виробництві та виготовляється протягом 7 робочих днів від моменту внесення передоплати становить 30% від вартості товару.
Ми можемо виготовити вам крісло з будь-яким іншим варіантом шкірозамінника - як за кольором, так і структурою.
-
Максимальна висота по спинці: 104 см
-
Висота спинки: 38 см
-
Глибина сидіння: 42 см
-
Ширина сидіння: 58 см
-
Висота виробу (до сидіння): 43-57 см
-
Якщо ви хочете замовити гідравлічний витяг на 5 см вище заявленого (опція), будь ласка, уточнюйте у менеджера вартість
-
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Опус-Студіо |
| Країна виробник | Китай |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 580 мм |
| Глибина крісла | 420 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
- Ціна: 9 021,48 ₴



