
Візок косметологічна для апарату аквапилинга,візок для гидропилинга модель 254/1, МЕТАЛ+ 2 Розетки
- Немає в наявності
- Код: 254/1_ST
9 900 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Візок косметологічна для апарату аквапилинга,візок для гидропилинга модель 254/1, МЕТАЛ+ 2 Розетки

Косметологічна візок з розетками модель 254/1 - це новинка в нашому асортименті.
Особливістю даної візки є наявність 2 розеток ззаду на підставі візки. Це дає можливість без проблем підключати апарат до візку не переживаючи за довжину кабелю.
Розроблена спеціально для апаратів Аква пілінгу або гидропилинга
ВАЖЛИВО! Вартість вказана ЛИШЕ за візок з розетками! Апарат зображений на фото - у вартість не входить!
Сучасний дизайн, який поєднує в собі елегантність і простоту, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр косметологічного кабінету або салону краси.
Візок виконана з металу. Верхня поличка без бортиків і досить місткий, щоб розмістити на ній косметологічний апарат. Нижня поличка невелика за розмірами, призначена для зберігання невеликих маніпул, насадок або косметичних засобів.
Маневрені колеса, а також зручна ручка спереду верхньої полички забезпечують комфортне і плавне переміщення візка в потрібному для майстра напрямку.
- металевий профіль, біла порошкова покраска
- 2 полиці, метал
- максимальні розміри верхньої полички: 50х44 см
- висота від підлоги до верхньої поличці 83 см
- маневрені колеса
Розміри візка: 50х44х83(h) см
Вага нетто: кг
Дані для транспортування
Кількість місць: 2
Розміри упаковки: 52х47х14 см
72х23х16 см
Вага брутто: 9,025 кг + 5,8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 9 900 ₴










