
Візок косметологічний маніпуляційний столик для стоматолога візок універсальний для косметолога LS18_M
- Немає в наявності
- Код: L_S18_metal
4 500 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Візок косметологічний маніпуляційний столик для стоматолога візок універсальний для косметолога LS18_M
Візок відкритого типу з верхньої металевої поличкою і двома скляними - відмінний варіант для кабінету косметолога, салону краси, студії манікюру, педикюру, перукарських послуг, стоматологічного кабінету або іншого медичного закладу.
Мобільний візок відмінно підійде під будь-який дизайн кабінету і послужить функціональним помічником для зберігання аксесуарів, апаратів або інших предметів.
Увага! Будь ласка, зверніть увагу на пластикові заглушки на металевому профілі! У разі, якщо для Вас принципове колір пластикових заглушок (білий/чорний), БУДЬ ЛАСКА, скажіть про це менеджеру, перед підтвердженням замовлення!
- металевий профіль, біла порошкова покраска;
- 1 металева полку (верхня);
- 2 скляні полиці;
- скляні полиці - односторонній сатин;
- розмір полиць:40*50 см;
- розмір скла:35,5*45,5;
- товщина скла 4 мм (краї не шліфовані);
- прогумовані колеса;
- діаметр колеса - 50мм;
- Додаткова опція (з доплатою) - отвір для кріплення лампи-лупи
Габаритні розміри (г*ш*в): 40х54х79(h) см
Дані для транспортування:
Металевий профіль упакований в картонну коробку, скло в дерев'яний ящик.
Упаковка: 53х17х87 см
Об'ємна вага: 20 кг
УВАГА!
При відправленні Новою поштою ВСІ візки зі скляними полицями обов'язково відправляються в дерев'яному каркасі .
Можливе виготовлення візка на 3 скляні полички (вартість перераховується, будь ласка, уточнюйте у менеджера)
Отвір для кріплення робочої LED-лампи або лампи лупи на візку замінює Вам штатив (кріплення для лампи) і дає можливість вільно регулювати положення лампи за рахунок пересування візка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | метал, скло |
- Ціна: 4 500 ₴






