
Вітрина для косметики стелаж для перукарень та салонів Сінді шафа-етажерка металева для продукції
- Під замовлення
- Код: Стеллаж_Vm67
Відправка з 01 травня 202616 328,25 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Вітрина для косметики стелаж для перукарень та салонів Сінді шафа-етажерка металева для продукції
Модель вигідно приверне увагу клієнта до виставки вашої косметики та парфумерії. Металевий каркас чудово вписується у сучасні тенденції інтер'єру приміщень.
Характеристики:
-
металевий каркас;
-
покриття порошковою фарбою для захисту від впливу корозії та пилу;
-
скляні полички (товщина скла 4 мм);
-
дві висувні ящики на телескопічних напрямних;
-
розміри (ш-г-в): 80-40-150 см.
-
Колір: золото, чорний, сірий, білий*.
*можливість виготовлення в інших кольорах уточнюйте у менеджера сайту.
Термін виготовлення – до 2 місяців, залежно від завантаження виробництва.
Додаткова комплектація:
замочок на ящик;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Особливості | Висувні ящики |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | Метал |
| Матеріал полиць | Скло |
| Матеріал фасаду | Скло |
- Ціна: 16 328,25 ₴









