
Полиці навісні для манікюру полиці для салону краси стелажі для лаку навісна полиця для дому Valio
- Немає в наявності
- Код: Valio_Полка
1 635,40 ₴
- +380 (68) 953-50-02Бухгалтерія
Полиці навісні для манікюру полиці для салону краси стелажі для лаку навісна полиця для дому Valio
Полиця Valio - навісна конструкція доповнить інтер'єр оригінальним і практичним дизайном.
Виготовляється з якісних та міцних матеріалів.
Матеріал легкий у догляді та стійкий до впливу вологи та засобів для чищення.
Характеристики:
- матеріал: ДСП: 16 мм.
- край ПВХ
- висота 95 см
- ширина 51 см (полотно), 65 см - загальна
- глибина 20 див.
Колір: білий, чорний, дуб сонома, ваніль цейлон, крем, темний венге, венге світлий, алюміній
Розміри (ШхВхГ): 65х95х20 см.
Можливе виготовлення в індивідуальних розмірах.
Для уточнення інформації, зв'яжіться з менеджером магазину.
Виготовлення на замовлення: 6-7 тижнів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Корпус (каркас) поверхонки | ДСП ламінована |
| Ширина етажерки | 650 мм |
| Глибина поверхурки | 200 мм |
| Висота поверховки | 950 мм |
| Тип поверховки | пряма |
| Фасади поверховки | ДСП ламінована |
- Ціна: 1 635,40 ₴





